KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Gravyrer 4605400
*
nr 460 5400
Gravyrer
1 par, Frankrike, 30x23
Utrop:
100 kr
Såld:
400 kr
Sista tid för bud online:
måndag 2 april 2007
kl 16:10:45
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
30/3 20:38:23
1
100 kr
1/4 16:29:55
2
200 kr
2/4 00:52:53
3
200 kr
2/4 11:07:20
4
250 kr
2/4 14:26:20
5
350 kr
2/4 14:38:41
2
350 kr
2/4 14:39:10
2
Vinnande bud
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: etsningar europa frankrike fransk franska franskt grafik gravyrer
-
2021 Etsning
Lena Cronqvist (f. 1938), Sverige. Signerad, numre..//
Aktuellt bud: 1.000 kr
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 20:57
-
4089 Etsning
Lennart Olausson (f. 1944), Sverige. Söder. Signer..//
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 19:32
-
4044 Etsning
Rimer Cardillo (f. 1944), Uruguay. "Sunflower". Si..//
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 20:22
-
2084 Träsnitt
Maud Comstedt (1920-1984), Sverige. "Hjorttunga". ..//
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 18:14
-
4091 Träsnitt
Vytautas Kasiulis (1918-1995), Musikanter. Signera..//
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 19:36
*
Gravyrer
nr 460 5400
Gravyrer
1 par, Frankrike, 30x23
Utrop: | 100 kr |
---|---|
Såld: | 400 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 2 april 2007 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
30/3 20:38:23 | 1 | 100 kr |
1/4 16:29:55 | 2 | 200 kr |
2/4 00:52:53 | 3 | 200 kr |
2/4 11:07:20 | 4 | 250 kr |
2/4 14:26:20 | 5 | 350 kr |
2/4 14:38:41 | 2 | 350 kr |
2/4 14:39:10 | 2 | Vinnande bud |
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: etsningar europa frankrike fransk franska franskt grafik gravyrer
-
2021 Etsning
Lena Cronqvist (f. 1938), Sverige. Signerad, numre..//
Aktuellt bud: 1.000 kr
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 20:57 -
4089 Etsning
Lennart Olausson (f. 1944), Sverige. Söder. Signer..//
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 19:32 -
4044 Etsning
Rimer Cardillo (f. 1944), Uruguay. "Sunflower". Si..//
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 20:22
-
2084 Träsnitt
Maud Comstedt (1920-1984), Sverige. "Hjorttunga". ..//
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 18:14 -
4091 Träsnitt
Vytautas Kasiulis (1918-1995), Musikanter. Signera..//
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 19:36